Back to school aneb sluneční brýle na začátek podzimu

Konec léta pomalu klepe na dveře a je na čase začít přemýšlet nad podzimními módními trendy. Ty nás neminou ani v oblasti slunečních brýlí.  Před slunečními paprsky chrání celoročně a navíc jsou perfektním doplňkem ke každému outfitu. Pojďte se společně podívat, jaké slunenční brýle si pořídit na začátek podzimu…

Brýle na řetízku

Sluneční brýle připevněné na plastovém nebo kovovém řetízku se začaly v kolekcích objevovat už na jaře. Na podzim by vám už rozhodně neměly chybět. Řetízek je samozřejmě ve většině případů sundávací, takže ho kdlykoliv v případě potřeby můžete odepnout. Díky tomuto trendu si navíc můžete být jistí, že své nové krásky jen tak někde nenecháte.

Retro 70. léta

Velké kulaté obroučky, průhledná barevná skla i barevný plast všeho druhu. To vše uvidíte na slunečních brýlích na podzim letošního roku. Nechte se zlákat retro stylem 70. let a pořiďte si kousek, ve kterém vás jen tak někdo nepřehlédne! Jednu retro klasiku seženete tady od značky Vogue.

 

Hranaté oversize brýle

Zase se vrací velké, dokonce až oversize obroučky, čím hranatější a čtvercovitější, tím lepší. Tento model má navíc velkou výhodu v tom, že když máte kruhy pod očima nebo nepovedený make-up, dokonale zakryje co má. Co zkusit tyhle čtverhranné Dolce&Gabbana?

Barevná skla

Červená, oranžová, žlutá, ale třeba i světle modrá nebo zelená. Všechny tyto barvy se letos objeví na sklech slunečních brýlí. Jejich výhoda je v tom, že skla jsou velmi světlá, proto je můžete v klidu nosit i tehdy, když je venku lehce pod mrakem. Zkuste třeba naše žluté Ray-Bany.

“Cyklistické a lyžařské” brýle

Podivný trend velkých plastových slunečních brýlí ve stylu těch lyžařských či cyklistických nás neopustí ani letos na podzim. Ne všichni jim ale přijdou na chuť a ne každému obličeji sluší. Jsou ovšem velmi trendy. Troufnete si na ně? My máme jedny Oakley třeba tady.

Jaký trend následujícího podzimu vás zaujal nejvíce? Dejte nám vědět v komentářích.

Váš tým Easy Optic

Obrázky: Pinterest.com a Reserved.com

EASY STYLE
Leave a comment
Author:

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *