Nový módní trend je tady – pořiďte si “lyžařské” sluneční brýle!

Máte už úzkých slunečních brýlí dost, protože vám zrovna nepadly do oka nebo vám zkrátka nesluší? Pak máme dobrou zprávu, začal se totiž nosit přesně opačný extrém a to jsou velké brýle. Pro někoho možná až příliš velké, tvarově a velikostí totiž přesně kopírují “lyžařské” sluneční brýle…

Trend je to vskutku ujetý a netroufne si na něj každý. Módní návrháře letos ale nic nezastaví a vytváří ty nejbizarnější kousky. Jak tento aktuální trend nosí celebrity a známé tváře?

Gigi Hadid

Gigi Hadid tyhle obří lyžařské brýle skutečně sluší. Protože jsou vážně hodně výrazné a odvážné, zbytek outfitu nakombinovala jednoduše. Džíny a bílé tričko v tomto případě úplně postačí a ani tak vás nikdo nepřehlédne! Pořiďte si podobné od značky Vogue.

Christina Aguilera

Zpěvačka vsadila nejen na velikost, ale i na barvu a červená jí padne jako ulitá. Troufnete si i vy na něco podobného nebo zůstanete raději u klasiky?

Kim Kardashian

Kim Kardashian měla vždycky ráda něco extra a platí to i o slunečních brýlích. S jejími outfity vždy ladí dokonale a obličej na to má, příště by ale mohla zvolit trochu méně extravagantní model brýlí.

Nicki Minaj

Tady vidíte ukázku toho, jak přesně by neměly lyžařské sluneční brýle vypadat. Tento model je vhodný možná na fashion week, nikoliv však na běžné nošení.

Jennifer Lopez

Tahle zpěvačka a herečka vždycky věděla, jak připoutat pozornost a jinak tomu není ani teď. Brýle jsou nápadné, přitom velmi jednoduché a Jennifer moc sluší.

Karin Teigl

Karin Teigl je fashion blogerka, která vždycky nosí přesně to, co je nejvíc trendy. Lyžařské sluneční brýle jí sluší a to i přesto, že jsou hodně sportovní a zbytek outfitu spíše elegantní. My nabízíme podobné Oakley.

Rita Ora

Ani Rita Ora nezůstává v módě pozadu. Ta zvolila brýle skutečně velké, za to průhledné, takže skvěle vynikne krása jejího obličeje. Nemyslíte?

Co říkáte na tento trend? Přišli jste mu na chuť nebo raději zůstanete tentokrát pozadu a necháte si ho s klidným svědomím utéct?

Váš tým Easy Optic

Obrázky: Pinterest.com

EASY STYLE
Leave a comment
Author:

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *