O snech a jiných radostech…

IF1A1d902

17.února dva15 se nám bez nadsázky splnil sen. Pustili jsme se do něčeho, co nám přineslo nezapomenutelné chvíle. A to hlavně díky naprosto skvělému týmu, který se u toho sešel.

Už když jsme na podzim loňského roku dávali hlavy dohromady a pomalu přiváděli na svět nápady všeho, co bychom vám chtěli v nadcházejícím roce nabídnout, tušili jsme, že si naše už dvouleté studio zaslouží něco opravdu velkého.

Sami dobře víte, jak vším kolem našich brýlí doslova žijeme. Je pro nás tedy zcela zásadní, abyste to, co v našem studiu tvoříme, mohli mít rádi a byli si jistí, že to pro vás připravujeme s upřímnou radostí, jež je naším každodenním motorem.

Zcela skromně si dovolíme tvrdit, že naše brýle jsou jednoduše parádní, ještě líp ale vypadají na vás, na lidech. A protože se vás snažíme inspirovat a pomáhat vám odhalit, jak se v brýlích chcete vlastně cítit, padlo  jasné rozhodnutí. Potřebujeme fotky. Ale ne jen tak ledajaké. Musí to být fotky, jež zachytí detail, vnuknou vám nápad a dýchnou na vás radostí. Fotky rafinované i hravé.

Brýle jsme vybrali celkem rychle, takže jsme mohli začít skládat partu lidí, kteří by takovému projektu vdechli život. A zrodil se tým snů.

Jedinečný rukopis vtiskla do vznikajících fotek báječná Kateřina Novotná. Jakmile jsme jí u kafe prozradili naše touhy a přání, začala se jí v hlavě rodit jasná představa a my ještě netušili, jak moc výsledné fotky předčí naše očekávání.

 DSC04497

Bavilo nás, jak si šikovně pohrála i se zdánlivě obyčejnými předměty, které fotkám nakonec dodaly neskutečný šmrnc i vtip. Je to smyslná bytost plná nápadů a daru vidět věci jinak než my ostatní.

Je ale potřeba připomenout, že někdo musel stát taky před foťákem. Jasně jsme věděli, že chceme někoho, z koho bude čišit lidskost, přirozenost a bude se na nás smát i očima. Simi, Oli a Kuba takoví jsou, takže nám učarovali doslova hned. I když musíme přiznat, že určitá počáteční rozpačitost tam byla. Přeci jen jsou to hezcí lidé, tak si ješitně říkáte, ať jsou třeba aspoň protivní :), ale jsou to velcí profíci a pohodáři.

1484676_10206463868145423_5017884247744455387_n

Oli musela během celodenního focení několikrát do průvanu, ven na mráz nebo na podlahu, kde byla zima i průvan zároveň. Navíc kolem všichni hamtali v botech. Ona se i tak celý den usmívala, ani jednou si nepostěžovala a v pauzách mezi záběry všem dobrosrdečně nabízela kyselé žížalky.

10410960_10206450547452414_7148242036633162875_n

Pro Simču to byla celkem ekvilibristika. Neustále někam šplhala a na něčem balancovala. Pro ni to tentokrát byly bez nadsázky výškové práce. Ale i ona všechny kolem neustále hladila vřelým úsměvem a neutuchající ochotou. Další holka do nepohody.

11084416_10203939607150721_1685916695_n

Kuba se zase celý den poslušně, a jak jinak než s úsměvem na rtech, nechal přečesávat z drsňáka na slušňáka a zase zpátky. Převlíkal outfity, mračil se a smál podle toho, jak Katka zavelela. Navíc mi za poslední dobu žádný muž tolikrát nepodržel dveře nebo s něčím sám od sebe nepomohl jako Jakub. Je to dobré, slušní a milí lidé mezi námi ještě stále jsou :).

DSC04477

Výčet úžasňáků, kteří se na projektu podíleli, by ale nebyl úplný, kdybychom nezmínili Moniku. To je hotová kouzelnice. Pod jejíma rukama se rodily všechny trendy účesy, jež budete na fotkách postupně objevovat. Od náročných kreací, nápaditých prvků až po lěžérní a přitom nejkrásnější rozchuch na světě. Vlasy jako kdyby jí pod prsty krotly a toužily se nechat ovládat jejími nápady. No a ten make-up! Neměla to jednoduché. Trvali jsme na přirozenosti a aby měly brýle prostor vyniknout. Každá značka pak navíc snese jiný styling. Monča ale otevřela kufry a dechberoucí líčení bylo na světě.

I když to pro nás na začátku byla velká neznámá, a to vlastně pro celý tým, neboť focení bylo trochu specifické, jsme šťastní, že jsme do toho šli. Užili jsme si spoustu legrace, načerpali nemálo zkušeností a potkali několik lidí, kteří sdíleli naši chuť a nadšení udělat něco tak nějak jinak než obvykle. A především šířit pozitivní energii.

Jsme vděční a už se nemůžeme dočkat dalšího projektu! Do té doby se tu budeme kochat a rozněžovat fotkami, které se narodily jednoho mírně sychravého únorového dne.

Lu  a Easy Opťáci

Modelem nám stáli Olga Bursíková, Jakub Plojhar a Simona Slavíčková. O účesy a make-up pečovala Monika Cabáková. Foťákem vše zvěčňovala pro budoucí generace Kateřina Novotná. Produkci měla pod palcem Lucie Brabencová.

EASY LIFE, Nezařazené
Leave a comment
Author:

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *