Kouknu a vidim!

EasyOpticStudio

Tohle oblíbené pořekadlo v případě našeho studia úplně neplatí, i když vlastně trochu jo.

Dnes bych se s vámi ráda podívala na to, proč je naše studio takové, jaké je. Sice je roztomilé pozorovat ty zmatené zákazníky s pohledem raněné srnky, když vstoupí k nám do kanceláře a „brýlová prodejna“ nikde, ale ono to má své opodstatnění i kouzlo.

Chápeme, že se cítíte trochu ošáleni, když na ulici hledáte výlohu jako orientační bod. Tu my prostě nemáme. Nejsme v přízemí a navíc, naše výloha je naše studio. Má to jednu obrovskou výhodu, můžete si zkusit všechno, aniž bychom složitě museli rozebírat výlohového „paňácu“ či balancovat na hraně zhroucení precizně sestavené displejové aranže.

Takže, výloha není, musí se zvonit a jet výtahem, ale…my chceme, abyste se cítili předně příjemně. Pokud tedy přežijete i konečný šok, kdy na vás vybafne nejprve naše kancelář, otevře se před vámi náš útulný prostor a začnou se dít samé hezké věci.

Často se zapomíná, že výběr brýlí, dioptrických obzvlášť, je značně intimní záležitost, která si zaslouží čas i atmosféru. My si to uvědomujeme, a tak se snažíme vytvořit vám v našem studiu podmínky, abyste se cítili pohodlně, útulně, měli klid si vše promyslet, prohlédnout, vyfotit a najít pro sebe to pravé ořechové.

Potřebujete poradit? Není problém. Potřebujete se vyčůrat? Není problém. Potřebujete zabavit ratolest? Hračky máme. Potřebujete umlátit maminku argumenty? Stačí říct! Potřebujete k rozhodnutí kafe (nebo panáka). U nás se vždycky něco najde.

Zkrátka a dobře, troufáme si tvrdit, že náš koncept je víc než obchod, a proto jako obchod na první pohled ani nevypadá. Někdy namítáte, že je těžké nás najít, ale už se nám několikrát potvrdilo, že si nás vždycky najdete, když chcete. Nám, klišojdně řečeno, jde hlavně o kvalitu, a ta úzce souvisí i s tím, jak se cítíte.

Rozumíte už trochu, o co nám jde? Tak v našem studiu ahoooj.

Těšíme se na vaše dojmy!

EASY LIFE
Leave a comment
Author:

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *