Jaké brýlové obroučky letos pofrčí?

Koncem a začátkem roku přichází návrháři s novými módními nápady a trendy, které slouží k tomu, abyste se inspirovali a našli něco dalšího, co vám bude slušet. Jinak tomu není ani u dioptrických brýlí. My v Easy Optic žhavé trendy pozorně sledujeme a dnes se s vámi o ně podělíme.  Letos potáhne retro jako loni, ale obroučky mají tento rok ukázat odvahu, chuť experimentovat a přitáhnout pozornost okolí. Proto se designéři zaměřili na netradiční, robustní obruby s velkými očnicemi u dámských i pánských modelů. Co všechno se tedy bude nosit?

Nápadné obroučky

Nebojte se originálních brýlí všech možných nápaditých tvarů. Zvolit můžete brýle velké, malé, čtverhrané, kulaté i ve tvaru šestiúhelníku. Obroučky se budou nosit buďto v klasické černé, v kovovém provedení, ale chybu neuděláte ani s barevným plastem. Zajímavé a netradiční v bordeaux provedení máme u nás v Easy Optic tady od značky Dolce&Gabbana nebo žíhané obroučky v tyrkysové barvě Prada zde.

Retro

Čím více retro brýlí si letos pořídíte, tím lépe uděláte. Budou se nosit letecké brýle, kulaté, ale i obroučky ve tvaru kočičích očí. Na tloušťce obrub u těchto modelů nezáleží, důležitý je celkový tvar a vzhled. V Easy Optic máme takových tvarů opravdu “hromadu”, jedny z absolutních letošních novinek ve tvaru kočičích očí s výraznými obroučkami od značky Prada najdete tady.

Transparentnost

Nepodceňujte sílu transparentních neboli průhledných plastových obrub. Na jednu stranu dokáží přitáhnout velkou pozornost, ale na stranu druhou je můžete vzít k čemukoliv. Díky své neutrální průhledné barvě budou totiž ladit ke všemu. Podívejte se třeba na tyto Ray-Ban nebo tyto pánské Prada.

Výrazné detaily

Výrazné a hravé detaily na obrubách brýlí jsou něco, co byste letos rozhodně neměli opomenout. Už v minulých sezónách si oblíbenost získaly například modely s výrazným dvojitým můstkem mezi očnicemi, letos se k nim přidá i zlaté zdobení, kamínky nebo potisky charakterizující konkrétní módní značku. Jedny pánské brýle s dvojitým můstkem máme třeba tady od značky Dolce&Gabbana.

Velké, ale jemné

Bojíte se přílišné okázalosti? Zvolte proto větší brýle s nádechem minimalismu. Tenké obroučky zvládnou přitáhnout pozornost stejně tak dobře, jako výrazné modely a navíc budou ladit s každým vaším outfitem! Co třeba tyto Ray-Ban?

Které si letos vyberete vy? Zůstanete u klasiky, kterou máte doma už celé roky nebo popustíte uzdu fantazii a vrhnete se po hlavě do něčeho nového? U nás vám s výběrem rádi poradíme!

Váš tým Easy Optic

EASY STYLE, Nezařazené
Leave a comment
Author:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *